2
2020
2019-03-19

Dzień Kobiet w Grochowie i Nowej Wsi


W sobotę 9 marca 2019 r. w Grochowie oraz Nowej Wsi uczczono Dzień Kobiet. Ten wyjątkowy dzień Panie postanowiły świętować w świetlicach wiejskich. Organizacją imprez, na które zaproszone zostały wszystkie mieszkanki miejscowości, zajęły się niedawno powstałe: Koło Gospodyń Wiejskich w Grochowie

Na obydwu imprezach obecny był Wójt Gminy Sokołów Podlaski - p. Janusz Kur, który złożył Paniom serdeczne życzenia: radości, szczęścia, długich lat w zdrowiu, wszelkiej pomyślności w życiu osobistym oraz spełnienia marzeń. Wręczył im również specjalnie na tę okazję przygotowany prezent.

Do życzeń przyłączyli się również radni Rady Gminy Sokołów Podlaski: w Grochowie
p. Wiesław Żelazowski, w Nowej Wsi p. Maciej Komycz oraz sołtys sołectwa Nowa Wieś - p. Krzysztof Hardej. W ciepłych słowach zwrócili się do obecnych na sali pań, życząc im wszystkiego najlepszego z okazji ich święta.

Obydwie imprezy były bardzo udane. Była to okazja to rozmowy i spędzenia w sposób miły i radosny wolnego czasu. Brawa dla Kół Gospodyń Wiejskich obydwu miejscowości, które dzięki bardzo dobrej i zgodnej współpracy ten dzień przygotowały perfekcyjnie.
I miejmy nadzieję, do zobaczenia za rok - w takim albo jeszcze liczniejszym składzie.
Info / Fot: UG Sokołów Podlaski 

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe