17
2020
2019-10-17

Dzień Edukacji Narodowej w Grochowie


11 października w Zespole Oświatowym w Grochowie odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W uroczystości wzięła udział cała społeczność zespołu, przedstawiciele Rady Rodziców oraz emerytowani pracownicy szkoły. W części oficjalnej głos zabrała Pani dyrektor Joanna Telak, która złożyła serdeczne życzenia wszystkim pracownikom szkoły, podziękowała za trud wkładany każdego dnia w kształcenie i wychowanie młodego pokolenia oraz wręczyła Nagrody Dyrektora. Głos zabrała również była Pani dyrektor Marianna Żelazowska oraz radny Gminy Sokołów Podlaski Pan Wiesław Żelazowski.

W części artystycznej przedszkolaki, uczniowie klasy II, III, VI i VII wierszem, śpiewem i tańcem wyrazili swoje podziękowania i słowa uznania pedagogom za gorące serce, pomocną dłoń oraz przewodnictwo na niezwykle trudnej drodze do zdobywania wiedzy. Zebrani zostali przeniesieni w świat szkolnych lat, nie zabrakło również dawki humoru, młodzi aktorzy przedstawili świat szkolny widziany oczami uczniów, wywołując przy tym uśmiech na twarzach zebranych. Uczniowie swoim występem udowodnili, że dobry nauczyciel nie tylko uczy i wymaga, ale też przeżywa wraz z dziećmi i młodzieżą wiele wspaniałych chwil. Mamy nadzieję, że wszyscy obecni miło spędzili ten czas, wsłuchując się w dźwięki muzyki i teksty poetyckie oraz wpatrując się w układ taneczny.

Na zakończenie pedagodzy, pracownicy administracji i obsługi oraz zaproszeni goście otrzymali różę od przedstawicieli Rady Rodziców, słodką muffinkę i order uśmiechu od przedszkolaków oraz własnoręcznie wykonane kwiaty od reprezentantów Samorządu Uczniowskiego. Następnie odbył się słodki poczęstunek w świetlicy szkolnej, który przygotowali rodzice. Spotkanie umilili przy akompaniamencie muzycznym nasi uczniowie Mikołaj Ufnal oraz Szymon Kosieradzki, absolwenci szkoły muzycznej.


Sylwia Kosieradzka, Joanna Biernacka 
Fot. ZO w Grochowie« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe