17
2020
2017-01-25

Dzień Babci i Dziadka w Rozbitym Kamieniu


„Dziadkowie dają bezwarunkową miłość i oparcie. Miejsce, gdzie wnuki zawsze mogą
przyjść, jeśli tego właśnie potrzebują. I nie mówią im, co powinni zrobić,
bo to aż w nadmiarze otrzymują od rodziców. Pozwalają wnukom samym rozwiązywać
swoje problemy.”

(Jennifer Weiner).

W podzięce za to wszystko w dniu 20 stycznia w naszej placówce odbyła się uroczystość z okazji Święta Babci i Dziadka. Uczniowie z klas I-III wspólnie ze swoimi paniami przygotowali dla nich przedstawienie. Przybyli goście zasiedli w pięknie udekorowanej sali gimnastycznej i z niecierpliwością czekali na rozpoczęcie występu swoich wnucząt. Na twarzach dzieci widać było ogromną radość oraz skupienie. Zebrani zostali przywitani przez Panią Dyrektor Ewę Wrzosek. Uroczystość rozpoczął tradycyjny polski taniec – Polonez
w wykonaniu uczniów klasy II. Następnie wszystkie dzieci zaprezentowały program artystyczny, zatańczyły Polkę i Krakowiaka, wspólnie odśpiewały Sto Lat oraz wręczyły własnoręcznie wykonane prezenty. Babcie i Dziadkowie z dumą i wzruszeniem patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek. Następnie wszyscy zostali zaproszeni na przygotowany z tej okazji słodki poczęstunek.
Szczególne życzenia nasi wyjątkowi goście usłyszeli od Pani sekretarz Krystyny Długołęckiej, która również zaszczyciła nas swoją obecnością.

Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków!
ZO Rozbity Kamień

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe