17
2020
2018-02-20

Dzień Babci i Dziadka w Przywózkach


W piątek 9 lutego 2018 roku uczniowie Przedszkola i Szkoły Podstawowej w Przywózkach uczciły święto kochanych Babć i równie wspaniałych Dziadków. Przed tym zacnym gronem zaprezentowały się ich utalentowane wnuki-przedszkolaki, a następnie wnukowie z klas I-III oraz klas IV-V.

Występy dostarczyły wielu wzruszeń – babcie i dziadkowie z dumą patrzyli na popisy recytatorskie, wokalne, a także teatralno-taneczne swoich wnucząt. Nie zabrakło także momentów humorystycznych – w programie „Familiada” wnukowie przebrani za babcie i dziadków rozbawili widownię do łez, wymachując laskami, kapeluszami i chusteczkami oraz opowiadając dowcipy o dziadkach.

Na koniec pod adresem wszystkich przybyłych na tę uroczystość Babć oraz Dziadków popłynęły szczere życzenia od ich wnuków oraz zabrzmiało gromkie „Sto lat!”, po którym dzieci wręczyły swoim babciom i dziadkom własnoręcznie wykonane podarunki: laurki oraz ozdobne pudełka z cukierkami. Następnie zaproszono wszystkich obecnych na herbatę oraz słodki poczęstunek. Było to niezwykłe spotkanie, które pozostanie w pamięci dziadków i wnuków na długi czas.

Iwona Grabowska 

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe