17
2020
2018-02-07

Dzień Babci i Dziadka w MP nr 3


Współpraca przedszkola z rodziną wychowanka wpisuje się w wizję każdego przedszkola i dobrze służy realizacji jego misji. O takiej współpracy niejednokrotnie pisaliśmy w naszym tygodniku.

Dzisiaj informujemy o cyklu przedsięwzięć, które odbyły się przed feriami w Miejskim Przedszkolu nr 3 w Sokołowie Podlaskim - jasełkach połączonych z Dniem Babci i Dziadka. Uroczystość w poszczególnych grupach przybrała różnorodną formę. W grupie najstarszej, u „Krasnali”, to rodzice zaprezentowali jasełkowe przedstawienie, a dzieci śpiewały kolędy. Z kolei w występ „Muchomorków” zaangażowały się mamy, które przebrane w jednakowe alby pięknie wykonywały kolędy. Natomiast jasełka przedstawiane przez „Biedronki” gitarowym akompaniamentem wspierał jeden z tatusiów. Pięknie zaprezentowały się też Wiewiórki i Kubusie. Babcie i dziadkowie ze wzruszeniem i dumą podziwiali wykonawców – swoje dzieci i wnuki. W każdej grupie po części artystycznej było dzielenie się opłatkiem i składanie życzeń, a następnie poczęstunek. Nie zabrakło okolicznościowych upominków, własnoręcznie wykonanych przez dzieci.

Uroczystość w poszczególnych grupach uświetnili swoją obecnością przedstawiciele władz miasta - zastępca burmistrza Miasta Krzysztof Dąbrowski, skarbnik Grażyna Grądzka i sekretarz Maria Truszkowska.

 
J.O. 

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe