17
2020
2017-01-30

Dzień Babci i Dziadka oraz Choinka w Czekanowie


Sobotnie popołudnie i wieczór 28 stycznia 2017 roku upłynęły w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Czekanowie pod znakiem wspólnej zabawy. Dzień Babci i Dziadka połączony z Choinką Szkolną był doskonałą okazją do zacieśnienia więzów rodzinnych, jak i lokalnych.

Nasi kochani Dziadkowie wysłuchali przygotowanego przez dzieci wystąpienia. Wnuczkowie i wnuczki zaśpiewali piosenki i powiedzieli wierszyki zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Po zakończonym przedstawieniu uczniowie i przedszkolaki obdarowali swoich dziadków drobnymi upominkami oraz zaprosili ich na drobny poczęstunek.

Po obchodach Dnia Babci i Dziadka nadszedł czas na wspólną zabawę. Podobnie jak w roku poprzednim, dzieci bawiły się wspólnie z Panem Sprężynką, który zaprosił do wspólnej zabawy również dziadków.

Choinka rozpoczęła się od konkursu na najciekawsze przebranie karnawałowe. Na naszym balu przebierańców gościliśmy wiele znakomitych postaci z bajek. Swoją obecnością zaszczycili nas: Batman, Spiderman, Królewna Śnieżka, księżniczka Elza, Ninja, Kotka, Bob Budowniczy i Panna Młoda. Po konkursie nadszedł czas na wspólną zabawę z babciami między innymi przy piosence „Kaczuszki”. Dzieci oglądały pokaz magii, brały udział w zawodach sportowych oraz dyskotece. Wszyscy uczniowie znakomicie się bawili dzięki Panu Sprężynce, jednak przez cały ten czas najbardziej oczekiwały na przybycie niezwykłego gościa- św. Mikołaja. Św. Mikołaj odwiedził naszych uczniów i obdarował ich wspaniałymi prezentami. Uwieńczeniem tego dnia było wspólne zdjęcie z Mikołajem.

Wszystkim Babciom i Dziadkom składamy raz jeszcze najlepsze życzenia z okazji ich święta i dziękujemy wszystkim obecnym za tak liczne przybycie na nasz bal karnawałowy.


« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe