40
2019
2013-02-01

Dzień Babci i Dziadka


22 stycznia w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Czekanowie odbył się uroczysty Dzień Babci i Dziadka. Uroczystość rozpoczął Dyrektor Szkoły Mieczysław Dziatkowski. Złożył wszystkim przybyłym babciom i dziadkom życzenia zdrowia i pociechy ze swoich wnucząt.
Dzieci przedstawiły część artystyczną, za którą odpowiedzialne były Pani Krystyna Kosieradzka oraz Karolina Zakrzewska. Babcie i dziadkowie byli bardzo wzruszeni piosenkami i wierszami, które dzieci przygotowały . Udział brały również dzieci z przedszkola, które przygotowały dla babć i dziadków ręcznie dekorowane pierniczki.
Po części artystycznej zostały przeprowadzone konkursy i zabawy z wnuczkami np.: robienie bransoletki  z guzików przez babcie dla wnuczków, wspólny taniec z babciami „twist”. Zadaniem dziadków było napompowanie balona, na którym wnuczek miał narysować portret dziadka.

Po wspólnych zabawach i rozdaniu upominków babcie i dziadkowie zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. Podczas całej uroczystości została zorganizowana loteria fantowa pod hasłem „Los dla wnuczka”, na której babcie i dziadkowie mogli wylosować upominek dla swoich pociech.

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe