15
2020
2010-10-13

Dzieci zaśpiewały Ojcu Świętemu


W trakcie obchodów Dna Papieskiego Sokołowski Ośrodek Kultury przygotował propozycje dla młodszych i starszych mieszkańców miasta.

W piątek 8 października dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych z terenów naszego miasta uczciły pamięć Jana Pawła II. W Sokołowskim Ośrodku Kultury przedszkolaki wraz z nauczycielami zaprezentowały wspaniałe programy artystyczne, które przygotowały z wielkim zaangażowaniem. Niepowtarzalne miejsce w sercu Ojca Świętego zawsze zajmowały dzieci. Pokładał w nich nadzieję, troszczył się o nie i ufał, że w przyszłości zmienią oblicze świata. W tych ważnych dniach to właśnie one chciały przypomnieć nam Jego służbę Bogu i życie, aby zawsze pozostał w naszych myślach i sercach. Na scenie sali widowiskowej Ośrodka Kultury mali uczestnicy pięknie zaśpiewali znane nam wszystkim piosenki. Były wśród nich m.in. „Anioł Stróż” w wykonaniu dzieci z Przedszkola nr 3, „Barka” – Przedszkole nr 4, „Musisz stać się dzieckiem” – Przedszkole Sióstr Salezjanek, „Taki duży taki mały” – Szkoła Podstawowa nr 4.
Obchody Dnia Papieskiego zakończył wyborowy Koncert Chopinowski w wykonaniu uczestników XVI Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina.
INFO/FOT. KATARZYNA NIERODA

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe