43
2019
2015-06-03

Dzieci uciekają z płaczem...


Wizyta w sokołowskim schronisku dla wielu dzieci kończy się płaczem. Wszystko za sprawą szczurów, które tam grasują. 

Sokołowskie schronisko dla psów odwiedza sporo osób. Niektórzy przynoszą pieskom jedzenie, inni przychodzą po to, aby obejrzeć zwierzaki, a jeszcze inni - aby je adoptować. Dość często przychodzą tam całe rodziny. Mama, tata i dziecko, dla którego piesek ma być prezentem. 
 
Przed wyjściem z domu dziecko jest bardzo podekscytowane, ale gdy jest już na miejscu - ucieka z płaczem. Bo oprócz piesków, biegają tam szczury, baaardzo upasione zresztą. 
 
Problem grasujących szczurów w sokołowskim schronisku zgłosił na ostatniej sesji miejskiej przewodniczący Waldemar Hardej. Ja mówił, już kilka osób zasygnalizowało ten problem.
 
Burmistrz Bogusław Karakula odpowiedział, że w pobliżu schroniska znajduje się Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych i szczury stamtąd przychodzą. A schodzą się tutaj dlatego, gdyż pieski dostają dużo jedzenia i często je zostawiają. Szczury po prostu im pomagają w opróżnianiu miseczek... 
 
KW
 

« wróć | komentarze [4]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Dlaczego KOTÓW sobie nie sprawicie - Wy, którzy macie problem z gryzoniami??? Co roku 2 razy jest wysyp: maj/czerwiec i październik/listopad. Mogę łowić, co się da i dostarczać. Zostawiajcie zamówienia w Topazie przy Piłsudskiego. Tygryń jest bezobsługowy. Wystarczy trochę dokarmić (by miał 100% mocy na polowanie) i zimą jakieś przytulisko na mrozy. Wiem, że mogą nie dać rady dorosłym szczurom, ale młodym tak. Skutek: wyprowadzka szczurów. I kolejny plus dla schroniska dla psów: psy przyzwyczają się, a koty opanują sytuację i będą skutecznie zarządzać. :-)

nikt-xxx
2015-06-05 21:06:34

W mieście syf. Do wielu piwnic strach wchodzić. Szczury opanowali miasto. Gratuluję panie włodarzu.

popo
2015-06-04 18:28:27

W AMERYCE SZCZURÓW TEŻ NIE BRAKUIE A ONI TAM Z TEGO WIELKĄ CHWAŁO ŻYJĄ I SIĘ SZCZYCĄ ŻE MIĘSA SZCZURZEGO MAJĄ POD DOSTATKIEM, NIE BIERZCIE PRZYKŁADU ZE STANÓW ZJEDNOCZONYCH TO NIE SMACZNE .PA

MB
2015-06-04 11:08:30

A na cukrowni mówił, że szczura nie uświadczysz będzie jak w perfumerii, więc co jest prawdą jak zwykle

cukiernik
2015-06-03 14:45:17
Strona 1/1


Dane kontaktowe