11
2020
2014-10-27

Dzieci Ojcu Świętemu


Tradycyjnie w piątek przed niedzielnym Dniem Papieskim sokołowskie przedszkolaki zaprezentowały się w koncercie „Dzieci Ojcu Świętemu".

Koncert ubogacił występ Grupy wokalnej Voci Bambini z Sokołowskiego Ośrodka Kultury i młodzieży z Zespołu Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II. Nad całością koncertu czuwała Alicja Danielska, dzięki której wszystko przebiegało w radosnej, ale i uroczystej atmosferze. Na pięknej nowej scenie SOK-u zaśpiewały dzieci ze wszystkich przedszkoli, zarówno publicznych jak i niepublicznych. Pojawiły się też recytacje. Bardzo efektowny był występ dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 4 „Leśna rodzina”. Aplauz widowni wzbudził też występ uczniów ZSS im. Jana Pawła II. Wszyscy występujący byli nagradzani gorącymi oklaskami, a wśród publiczności nie brakowało rodziców, babć, dziadków, którzy ze wzruszeniem słuchali swoich pociech. 
 
Na finał wszystkie występujące dzieci spotkały się na scenie i wspólnie zaśpiewały piosenkę „Pełna chata” z repertuaru grupy „Dzieci z Brodą” Uroczystym akcentem tego dnia było złożenie przez grupy przedszkolne wiązanek kwiatów pod pomnikiem Jana Pawła II.
 
JO

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe