17
2020
2017-04-18

Dwa uszkodzone auta oraz sygnalizacja świetlna – wszystko to zasługa jednej osoby


We wtorek, 18 kwietnia, w godzinach porannych doszło do kolizji na skrzyżowaniu ulic Kupientyńskiej i Szkolnej. Policja zatrzymała jednemu z uczestników prawo jazdy – grozi mu grzywna, a także zakaz prowadzenia pojazdów.

We wtorek, 18 kwietnia, około godziny 8.10 na skrzyżowaniu ulic Kupientyńskiej i Szkolnej doszło do kolizji z udziałem pojazdów marki Volkswagen Passat oraz Opel Vectra. 30-letni kierujący Volkswagenem Passat podczas skręcania w lewo nie ustąpił pierwszeństwa jadącej z przeciwnego kierunku 19- letniej kobiecie. W wyniku zderzenia oprócz pojazdów została uszkodzona także sygnalizacja świetlna.
Mundurowi za spowodowanie zdarzenia drogowego zatrzymali 30-latkowi prawo jazdy. Grozi mu wysoka kara grzywny, a nawet może zostać orzeczony przez Sąd zakaz prowadzenia pojazdów – informuje st. sierż. Dominika Rozbicka.
Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierujących – oboje byli trzeźwi. Po zbadaniu przez lekarza zostali zwolnieni do domu.Fot. KPP Sokołów
Opr. PJOF

« wróć | komentarze [2]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Gościu bierz TAXI i niech cię wozi, a rachunki zbieraj i obciąż nimi policję. Za zdarzenie drogowe zatrzymywanie prawa jazdy jest niekonstytucyjne. Było już kilka orzeczeń sądów w Polsce w podobnych sprawach. Mówił też o tym Rzecznik Praw Obywatelskich. A policja będzie buliła.

ona
2017-04-18 21:02:12

Jaki zakaz prowadzenia pojazdów. Za stłuczkę. Nawet gdyby to wypadek był poważny, jeśli był trzeźwy, to łapy precz od prawa jazdy.

popo
2017-04-18 20:56:58
Strona 1/1


Dane kontaktowe