17
2020
2020-02-18

Dwa brązowe medale dla „Jedynki’


 W Węgrowie  i Mińsku Mazowieckim rozegrano dwa finałowe turnieje w ramach Regionalnych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w mini piłce ręcznej chłopców i piłce ręcznej dziewcząt. Do finałów awansowały dwie drużyny ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Sokołowie Podlaskim. Oba zespoły zakończyły rywalizacje z brązowymi medalami.
 
W turnieju chłopców z klas szóstych młodzi sokołowianie sprawili niespodziankę awansując do turnieju finałowego. W finale w pierwszym meczu ulegli SP 5 Siedlce 9:4 ,a w meczu o III miejsce pokonali SP 5 Mińsk Mazowiecki 14:4. Złote medale przypadły drużynie z SP 2 Węgrów która pokonała w finale SP 5 Siedlce 21:7.
 
Drużyna SP 1 Sokołów Podlaski grała w składzie:

A. Paćko,  K. Jurczak, Sz. Bielecki, O. Grabowski, P. Błoński, S. Golatowski, M. Wąsowski, P. Wysocki, J. Salach, D. Mieczkowski.
 
Dziewczęta na turnieju w Mińsku Mazowieckim przegrały w meczu półfinałowym z SP Sobolew 9:6 a w meczu o brązowy medal pokonały SP 4 Mińsk Mazowiecki 14:10.
 
W finale SP Sobolew wygrała z SP 9 Siedlce 9:7.
 
Drużyna SP 1 Sokołów Podl. grała w składzie: 
 
D. Chrupek, W. Kobylińska, E. Jurczak, G. Jenerałek, Z. Frandt, A. Krakowska, A. Adamczuk, K. Łukasiewicz, O. Zawistowska.
 
Juliusz Nowicki 

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe