25
2022
2022-07-26

Dożynki Powiatowe 2022 - nabór zgłoszeń na stanowiska


Powiat Sokołowski tradycyjnie organizuje „Dożynki Powiatowe”, które w bieżącym roku odbędą się w Sokołowie Podlaskim 28 sierpnia. Rozpoczęcie nastąpi o godzinie ok 13.45 (przyjazd wystawców/stoisk, godz. 11.00, gotowość stoisk o godz. 13:45). 

Święto Plonów to jeden z najpiękniejszych staropolskich obrzędów rolniczych, od wieków zakorzenionych w tradycji i duchowości naszego narodu. Jest to przede wszystkim święto rolników, będące uwieńczeniem ich ciężkiej pracy i jednocześnie podziękowaniem za tegoroczne zbiory.

W związku z organizacją Dożynek Powiatowych 2022 zapraszamy do zgłaszania stoisk producentów żywności, wystawców rękodzieła i produktów regionalnych, właścicieli stoisk handlowych, firmy powiązane z działalnością rolniczą do bezpłatnego zaprezentowania oraz dystrybucji swoich wyrobów i produktów wśród uczestników wydarzenia.

Chętnych prosimy o przesłanie wypełnionego i podpisanego formularza zgłoszenia (skan/zdjęcie/dokument tekstowy) na adres piotr.brzezik@powiat-sokolowski.pl lub złożenie osobiście w formie papierowej w Biurze Podawczym Starostwa Powiatowego w Sokołowie Podlaskim do dnia 12 sierpnia 2022 r.

O zakwalifikowaniu się na wydarzenie poinformujemy telefonicznie. Jednocześnie w przypadku zgłoszenia, a następnie rezygnacji z udziału w wydarzeniu prosimy o niezwłoczną informację pod nr tel. 25 781 74 94 (najpóźniej do dnia 19.08.2022 r.)

Dokumenty niezbędne do procesu zgłoszenia stoiska dostępne są na stronie internetowej Starostwa Powiatowego. Informacje na ten temat udzielane są pod nr tel. 25 781 74 94.

Starostwo Powiatowe

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe