2
2019
2018-05-15

Dominikalia 2018


Sokołowscy ministranci z parafii św. Jana Bosco brali udział w dniach 4 - 6 maja br. w Dominikaliach w Ostródzie. Organizatorem ich był Ośrodek Młodzieżowo-Powołaniowy EMAUS z Czerwińska.

Uczestniczyli w nich ministranci z opiekunami z 14 placówek z salezjańskich parafii z inspektoratu warszawskiego. Młodzież rywalizowała w trzech konkurencjach: piłka nożna, tenis stołowy i piłkarzyki. W kategoriach klasy III – IV szkoła podstawowa, klasa V – VII szkoła podstawowa, gimnazjum, kategoria open – liceum.

W turnieju tenisa stołowego w kategorii szkoła podstawowa V – VII trzecie miejsce zajął Bartosz Osipiak Sokołów Podlaski. W turnieju piłki nożnej w kategorii III – IV klasa pierwsze miejsce zdobył Sokołów Podlaski (trzy zwycięstwa jeden remis, a królem strzelców został Rafał Flór Sokołów Podlaski), drugie miejsce Ełk, trzecie Suwałki. W kategorii V – VII klasa drużyna z Sokołowa zajęła drugie miejsce, ulegając w finale 0: 1 drużynie z Czerwińska. Najlepszym bramkarzem w tej kategorii został wybrany Patryk Soszyński (Sokołów Podlaski). W turnieju gimnazjów najlepszy okazał się zespól z Różanegostoku przed drużyną z Sokołowa Podlaskiego i Tolkmickiem. Najlepszym bramkarzem uznany został Paweł Łukasiewicz Sokołów Podlaski. W kategorii open – liceów pierwsze miejsce zajęła Warszawa przed Suwałkami. Zakończenie turnieju odbyło się w Zespole Szkół Salezjańskich w Ostródzie. Najlepsi zawodnicy otrzymali nagrody i dyplomy.

Juliusz Nowicki  

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe