29
2022
2020-01-13

Dom spłonął doszczętnie


W niedzielę 12 stycznia 2020 r. przed godziną 8:00 do SKKP PSP w Sokołowie Podlaskim wpłynęło zgłoszenie o pożarze budynku mieszkalnego w miejscowości Rogów (gm. Repki).

Na miejsce zadysponowane zostały zastępy straży pożarnej z JRG Sokołów Podlaski oraz OSP z gminy Repki i Sabnie. Po dotarciu na wskazane miejsce strażacy zastali budynek murowany kryty blachą w pełni objęty ogniem. Ogień był na tyle duży, że strażacy w początkowej fazie akcji nie mogli wprowadzić roty do wnętrza budynku. Ponadto strażakom akcję gaśniczą utrudniał gęsty dym wydobywający się z budynku. Ich działania skupiły się na podaniu kilku prądów wody na płonący budynek.

Po wstępnym opanowaniu pożaru, strażacy mogli rozpocząć akcję gaśniczą wewnątrz budynku. Po jej zakończeniu i ugaszeniu pożaru strażacy przystąpili do prac rozbiórkowych. W tych czynnościach strażaków wspomógł gospodarz z traktorem.

Niestety w wyniku pożaru budynek mieszkalny spłonął doszczętnie. W zdarzeniu ucierpiała jedna osoba - mieszkaniec budynku.
Info / Fot: Samochody Ratownicze na FB 


« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe