25
2022
2022-06-29

Dojedź autobusem do pociągu w Małkini


Istnieje szansa, że Urząd Marszałkowski uruchomi autobusowy dojazd do linii kolejowych obsługiwanych przez Spółkę „Koleje Mazowieckie – KM”. Jedna z linii komunikacyjnej miałaby dotyczyć korytarza transportowego Małkinia – Kosów Lacki - Ceranów.

Urząd Marszałkowski proponuje utworzenie linii o długości 23 km, w swoim przebiegu obsługującej następujące miejscowości: Ceranów, Olszew, Kosów Lacki, Wólka Okrąglik, Poniatowo, Treblinka, Małkinia. Czas jazdy szacowany jest na ok. 25 - 30 min.

W związku z tym na stronie Urzędu Gminy Kosów Lacki umieszczono prośbę o wypełnienie krótkiej ankiety na temat potrzeb mieszkańców w zakresie linii na trasie Kosów Lacki - Małkinia.

Władze lokalne chcą, aby uruchomiona komunikacja odpowiadała na potrzeby mieszkańców Gminy Kosów Lacki. Dzięki wypełnieniu ankiety dowiedzą się, czego Państwo oczekują.

Jeżeli posiadają Państwo wiedzę o osobach, uczących się lub pracujących, które byłyby zainteresowane korzystaniem z takiej linii komunikacyjnej, to prosimy o przekazanie im informacji o możliwości przedstawienia potrzeb i oczekiwań.

Gorąco zapraszamy do wypełnienia ankiety dostępnej pod adresem: https://forms.gle/fkr9ycMyoC6QvTRr5

UMiG Kosów Lacki

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe