15
2020
2018-03-27

Dobry początek rundy


W inauguracyjnym meczu rundy wiosennej piłkarze Podlasia Sokołów Podlaski wygrali z Wilgą Miastków Kościelny 4:1. Z uwagi na zły stan boiska przy ulicy Okrężnej w Sokołowie Podlaskim spotkanie z tym zespołem rozegrano 25 marca gościnnie na sztucznym boisku Agencji Rozwoju Miasta w Siedlcach.

Sokołowianie od początku spotkania atakowali bramkę drużyny z Miastkowa, zdobywając bramkę już w trzeciej minucie. Strzelił ją Marcin Siedlecki. Osiem minut później Jakub Nowotniak celnym strzałem podwyższył wynik meczu. Zespołowa akcja przyniosła trzecią bramkę. Piłkę w polu karnym otrzymał kapitan Dawid Kobus i umieścił ją w siatce. Po 17 minucie Podlasie prowadziło już 3:0. Pod koniec pierwszej połowy nasz przeciwnik zdobył jedyną bramkę. Jakub Biedrzycki otrzymał podanie od Zduńczyka, pokonując Kotowskiego uderzeniem z 8 metrów.
Druga połowa spotkania przyniosła mniej akcji. Padła tylko jedna bramka. Głowacz wykorzystał podanie od Gosia, ustalając wynik spotkania na 4:1. W dalszej części Podlasie pokazało jeszcze kilka akcji, które okazały się nieskuteczne. Sytuacji bramkowej również nie wykorzystała Wilga.

Podlasie Sokołów Podlaski – Wilga Miastków Kościelny 4:1 (3:1)

Bramki: Siedlecki Marcin 3’; Nowotniak Jakub 8’; Kobus Dawid 17’; Głowacz Przemysław 55’ – Biedrzycki Jakub 43’

Skład Podlasia: Kotowski – Ł. Buczyński (78’ Czorniej), Komycz, Przybyszewski (42’ Horowicz), Goś – P. Buczyński (84’ M. Nowotniak), Siedlecki (87’ Hajdas), J. Nowotniak (55’ Klimczuk), Fabisiak, Kobus - Głowacz

W 17 kolejce ponownie na boisku w Siedlcach Podlasie zagra z liderem Siedleckiej Klasy Okręgowej Mazovią II Mińsk Mazowiecki w Wielką Sobotę 31 marca o godzinie 11.00.

Juliusz Nowicki 

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe