15
2019
2018-04-11

Dla młodych piłkarzy


 AKADEMIA PIŁKARSKA to szkółka piłkarska powstała 01.06.2015 r. w Sokołowie Podlaskim. Jej celem jest szkolenie młodych piłkarzy na jak najwyższy poziom oraz wychowanie dzieci i młodzieży w duchu rywalizacji sportowej zgodnie z zasadami FAIR PLAY. Wszechnica piłkarska prowadzona jest we wszystkich kategoriach wiekowych, od 4 - 16 roku życia.

W MŁODZIEŻY SIŁA I PRZYSZŁOŚĆ – informacje podstawowe: około 190, systematycznie trenujących dzieci (chłopcy i dziewczynki) przez 12 miesięcy w roku, 10 grup treningowych, trenerzy z licencjami UEFA (wykwalifikowana i szkolona Kadra), dobra baza treningowa (umowy ze szkołami miejskimi i powiatowymi), indywidualne zajęcia dostosowane do pozycji na boisku, szkółka bramkarska, współpraca z Miastem i Gminą Sokołów Podlaski (zajęcia w szkołach z piłki nożnej), stała współpraca z rodzicami (Rada Rodziców), obozy sportowe, imprezy dla Rodziców (Bal Karnawałowy, Impreza Integracyjna). W bieżącym sezonie do rozgrywek zgłoszono rekordową ilość drużyn - 7 zespołów i około 150 zawodników - roczniki: 2003/04, 2005 2006 2007, 2008, 2009, 2010. W najbliższym czasie na boiska wybiegną dzieci urodzone w roczniku 2011/2012 oraz grupa AKADEMIA GIRLS.

Kadra trenerska to połączenie doświadczenia i wieloletniej pracy z pasją i młodością. Wszyscy szkoleniowcy posiadają certyfikaty i licencje UEFA uprawniające do pracy i prowadzenia zespołów w rozgrywkach. Trenerzy uczestniczą w wielu konferencjach organizowanych przez polskie i zagraniczne związki piłki nożnej i podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe zdobywając certyfikaty i nowe uprawnienia. Kadrę tworzą: Krzysztof Paderewski, Maciej Florczuk, Robert Parzonka, Łukasz Mroczek, Jakub Paderewski, Mateusz Omieciuch, Mateusz Steć.

AKADEMIA PIŁKARSKA w zakresie reklamy i marketingu sportowego współpracuje z instytucjami, firmami i podmiotami gospodarczymi. Zaufały nam: Miasto Sokołów Podlaski, Urząd Gminy Sokołów Podlaski, P.H.U TOPAZ Pan Zbigniew Paczóski, POLSERO Pan Zbigniew i Tomasz Seroczyński, Powiatowy Bank Spółdzielczy w Sokołowie Podlaskim, Kancelaria Ubezpieczeniowo Finansowa Agnieszka Tomaszewska, Pralnia Bryza, Biuro Rachunkowe IZKA, DAR GAZ, AUTO PODLASIE, OMS POLSKA, GALANT OBUWIE I TOPSPORT  Państwo Agnieszka i Dariusz Flór, GRETEX MEBLE Państwo Teresa i Grzegorz Gaczyńscy, BLACHPRODUKT Pan Mariusz Krajewski, STW Spółka akcyjna, INSTALATORSTWO ELEKTRYCZNE TADEUSZ ZAWADZKI, Z.P.U BAGIŃSKI, FIRMA PROJEKTOWO-BUDOWLANA MP PROJEKT, OMS POLSKA, EUKO, KOMNET, Fotografia Ślubna Paweł Staszewski.

Nabór do grup szkoleniowych prowadzony jest przez cały rok. Zapisy i szczegółowe informacje pod numerem tel. 604964441 Robert Parzonka. ZAPRASZAMY. I Ty możesz dołączyć do grona sportowej Rodziny AKADEMII PIŁKARSKIEJ. 
 
Juliusz Nowicki 

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe