42
2019
2018-01-16

Diament Polskiej Gospodarki


 Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców - Przedsiębiorcy.pl w ramach Ogólnopolskiego Programu Umacniania Wiarygodności "Sylwetki i Marki Polskiej Gospodarki" nagrodziła Firmę Zakłady Mięsne Zakrzewscy tytułem "Diament Polskiej Gospodarki 2017" oraz "Rekomendowana Marka Polskiej Gospodarki 2017". 

Tytuł ten Zakłady Mięsne Zakrzewscy otrzymały za wysokie standardy etyki, rzetelności i wiarygodności oraz za budowanie na tych wartościach swojej marki. Przedsiębiorstwo funkcjonuje w oparciu o najwyższą jakość, innowacyjność i profesjonalizm.

Jak pisze Prezes Ogólnopolskiej Federacji Przedsiębiorców i Pracodawców -Przedsiębiorcy.pl Robert Składowski sukces ten nie byłby możliwy bez pomocy i udziału Powiatu Sokołowskiego, który stwarza dla przedsiębiorców dogodne warunki funkcjonowania i rozwoju. Laureat jest bez wątpienia ambasadorem sukcesu Powiatu Sokołowskiego oraz polskiej przedsiębiorczości.

Gratulujemy Panu Dariuszowi i Januszowi Zakrzewskim - właścicielom Zakładów Mięsnych Zakrzewscy tak znamienitego tytułu.

Info: www.powiat-sokolowski.pl

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe