2
2020
2011-11-18

Desperat uratowany!


7 listopada w Dolnym Polu gm. Sokołów Podlaski policjanci zostali powiadomieni o próbie podpalenia się mężczyzny. Na miejscu policjanci zastali mężczyznę stojącego na środku drogi. W ręku trzymał zapalniczkę, a na jego ubraniu i wokół niego była rozlana ciecz o zapachu benzyny.

 

Mężczyzna w rozmowie z policjantami groził że się podpali. Krzyczał do nich, że jest oblany benzyną. Widząc zdeterminowane zachowanie mężczyzny, jeden z policjantów szybko pobiegł do radiowozu po gaśnicę, a drugi cały czas próbował go odciągnąć od desperackiego czynu. W pewnym momencie mężczyzna odszedł z miejsca, gdzie była rozlana ciecz. W tedy policjanci postanowili go obezwładnić, aby nie zrobił krzywdy sobie i osobom będącym w pobliżu. Wtedy mężczyzna, użył wobec policjantów gazu pieprzowego.

 

Policjanci uratowali desperata od ciężkiego w konsekwencjach dla niego kroku. Jednak odpowie teraz za naruszenie nietykalności policjantów. W momencie zatrzymania był pijany. W organizmie miał ponad 1,5 promila alkoholu. Przyczyną zachowania 24 –letniego mieszkańca Sokołowa Podlaskiego, był najprawdopodobniej zawód miłosny.

 

Oficer Prasowy

KPP Sokołów Podlaski

asp.szt. Sławomir Tomaszewski

« wróć | komentarze [1]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

to nie tak było


2011-11-19 23:46:22
Strona 1/1


Dane kontaktowe