43
2019
2015-05-01

Debatowali i się żegnali


Tym razem debata dotycząca bezpieczeństwa odbyła się w Kosowie Lackim. Wzięli w niej udział między innymi radni oraz sołtysi tej gminy, gdyż wcześniej odbyła się sesja. 

Komendant sokołowskiej policji Wiesław Nasiłowski mówił głównie o dokonaniach sokołowskiej policji w całym powiecie. Przedstawił także statystyki z ubiegłego roku (pisaliśmy już o nich kilka razy). Na temat bezpieczeństwa w Kosowie Lackim szerzej mówił kierownik tutejszego posterunku, asp. szt. Wiesław Kapusta.
 
Potem komendant powiatowy Wiesław Nasiłowski poinformował wszystkich zebranych, że od 1 maja w kosowskiej policji nastąpi zmiana na stanowisku kierownika. Powód? Dotychczasowy kierownik postanowił odejść (nikt go nie zwolnił, to była wyłącznie jego decyzja). W.Kapusta pracował będzie teraz w sokołowskiej komendzie.
 
Nowym kierownikiem w Kosowie został mł. asp. Marcin Dmowski
 
Władze Kosowa Lackiego pożegnały odchodzącego kierownika. Otrzymał on bukiet kwiatów oraz wiele pochwał i podziękowań. On sam podkreślał, że dobrze mu było w Kosowie. - Pomyślnie układała się moja współpraca: zarówno z władzami gminy, jak również ze społeczeństwem. Mam nadzieję, że mój następca będzie zadowolony z tej pracy tak samo jak ja. 
 
KW
 

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe