2
2020
2014-02-03

Dajcie na zachętę !


Podczas ostatniej sesji Rady Gminy w Sabniach, która odbyła się w poprzedni wtorek, jedna z mieszkanek poruszyła temat odśnieżania.

- Wydaje mi się, że należy zabezpieczyć w budżecie jakieś środki dla strażaków-ochotników, którzy odśnieżają nam drogi. Oni przecież za darmo tego robić nie będą - mówiła kobieta. - Należy dać im na zachętę jakieś pieniądze. Gdyby coś od gminy dostali, wtedy by jeździli codziennie, nawet po kilka razy. 
Wójt gminy Sabnie Ireneusz Piotr Wyszyński odpowiedział, że są na to środki. 
- Nikt nie będzie musiał odśnieżać za darmo. Staramy się jak tylko możemy, ale po obfitych opadach śniegu nie jesteśmy w stanie wszystkich dróg odśnieżyć przez 3 lub 4 godziny - powiedział na sesji wójt. 
Mieszkańcy zwrócili także uwagę, aby poranne odśnieżanie zaczynać trochę wcześniej, bo dzieci do szkoły jadą już około 7:00, a drogi odśnieżane są czasami około 8 lub 9.

KW / fot. archiwum

« wróć | komentarze [3]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

gdyby nie Suchodół połowa gminy siedziała by w domu bo nie miała by jak wyjechać. skoro wszyscy tacy mądrzy to dlaczego nikt nie weźmie tego pługa do siebie ? chłopcy robią co mogą i to już 4 rok i wielki podziw dla nich za to. głupaki to ci co nic nie robią i czekają na gotowe bo d(...) im się niechce ruszyć. więc od Suchodołu to z daleka

abc
2014-02-09 21:32:14

W niecieczy nie najlepiej to wyglądało, wójt zaspał, a do tego nie mogłam dojechać nad zalew.

wójtowa
2014-02-04 20:20:43

Rzucą im ochłapa,a oni się cieszą ,głuptaki suchodolskie.....

olek
2014-02-04 17:53:29
Strona 1/1


Dane kontaktowe