42
2019
2013-04-19

Dachowanie pod Jabłonną


Dwóch mężczyzn zostało zabranych do szpitala po wypadku drogowym, do którego doszło 18 kwietnia przed Jabłonną Lacką. Jak się okazało kierowca samochodu był pijany. W organizmie miał blisko 0,8 promila alkoholu. Prawo jazdy otrzymał w grudniu 2012 roku.
18 kwietnia około godz. 19.10 na drodze prowadzącej z Sokołowa Podlaskiego, tuż przed miejscowością Jabłonna Lacka, kierujący oplem astra, po wyjechaniu z łuku drogi zjechał na lewe pobocze, a następnie jego auto po uderzeniu w drzewo i przewróciło się na dach. Kierowcę w ciężkim stanie przewieziono karetką pogotowia do szpitala w Siedlcach. Pasażer został przewieziony do szpitala w Sokołowie Podlaskim.

Policjanci sprawdzili stan trzeźwości uczestników wypadku. Obaj byli pod działaniem alkoholu. Kierowca miał w organizmie blisko 0,8 promila alkoholu. Jak się okazało, w grudniu ubiegłego roku otrzymał prawo jazdy.

Policjanci ustalają przyczyny wypadku. Już teraz można powiedzieć, że kierowcy zostanie zatrzymane prawo jazdy, które tak niedawno otrzymał. Dodatkowo będzie musiał odpowiedzieć przed Sądem za spowodowanie wypadku drogowego.

Oficer Prasowy

KPP Sokołów Podlaski

asp.szt. Sławomir Tomaszewski

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe