6
2020
2018-12-26

Dachowała pod Jabłonną


W niedzielę 23 grudnia około godziny 18:35 dyspozytor SKKP w Sokołowie Podlaskim odebrał zgłoszenie o dachowaniu samochodu osobowego na trasie Jabłonna Lacka - Toczyski.

Na miejsce skierowane zostały 3 zastępy straży pożarnej, policja oraz zespół ratownictwa medycznego. Służby zastały samochód marki Opel, znajdujący się na dachu częściowo poza jezdnią oraz kobietę, znajdującą się poza pojazdem.

Do działań strażaków należało udzielnie kwalifikowanej pierwszej pomocy kobiecie, zabezpieczenie miejsca zdarzenia, wprowadzenie ruchu wahadłowego na trasie Jabłonna Lacka - Toczyski oraz postawienie samochodu na koła.

- Na miejscu policjanci ustalili, że kierująca pojazdem marki Opel Meriva, widząc przebiegające przez drogę zwierzę, bezpośrednio przed jej pojazdem, odruchowo skręciła kierownicą, w wyniku czego zjechała na pobocze do przydrożnego rowu, gdzie pojazd przewrócił się na dach. Kierująca jechała sama. Przed przyjazdem służb ratunkowych sama opuściła pojazd. W wyniku zdarzenia nie odniosła obrażeń - poinformował mł. asp. Jakub Więsak.

Info / Fot. Samochody Ratownicze na FB, mł. asp. Jakub Więsak

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe