29
2022
2014-04-23

CYRK KORONA w Sokołowie PodlaskimPo ubiegłorocznym sukcesie spektaklu "FABRYKA ŚMIECHU"Cyrk Korona we współpracy z  najlepszymi artystami i choreografami z całego świata przedstawia nowe widowisko pt. "KAMERA AKCJA" W trakcie tournée największy cyrk w Polsce planuje wystawić ponad 250 spektakli w blisko 150 miastach na terenie całego kraju.

Nazwa programu "Kamera-Akcja" jest nawiązaniem do radości, uśmiechu oraz humoru niesionego przez cyrkowych aktorów. Spektakularne widowisko zostało stworzone w taki sposób, by docierało do odbiorców w każdym wieku. W widowisku występują utalentowani artyści z Hiszpanii, Włoch,  Ukrainy, Wielkiej Brytanii, oraz Polski. Na scenie królują  kolorowe kostiumy, nowoczesne światła, współgrająca z występami muzyka, oraz  sprawność i sztuka cyrkowa na najwyższym światowym poziomie. Wszystko to składa się na spektakl pełen niezwykłych, zaskakujących, a momentami nawet szokujących pokazów.

Publiczność na scenie Cyrku Korona będzie mogła podziwiać utalentowanych aktorów cyrkowych z różnych zakątków świata. Wśród tegorocznych propozycji programowych znalazły się m.in: pokaz ekwilibrystyczny na wałkach, GRY IKARYJSKIE, latający żyrandol ,żonglujący chaplin,ekscentryczny duet na szarfach,wielka iluzja, oraz wspaniały polski komik - Mr. Chap,

Jak na prawdziwy cyrk przystało, nie zabrało atrakcji dla miłośników zwierząt! po raz pierwszy w Polsce można będzie oglądać artystów z "ETIOPII" wielbłądy, konie arabskie, coby i fryzyjskie, zebry, lamy, dromadery, kuce, małpy, byk szkocki, oraz kozy, gęsi, koguty. Takiego widowiska nie można przegapić!Warto wiedzieć:

Cyrk Korona powstał w 1993 roku, dziś jest największym cyrkiem działającym w Polsce. Na swojej scenie od lat prezentuje różnorodne, międzynarodowe widowiska z udziałem najlepszych aktorów cyrkowych. Na arenie Cyrku Korona gościło także wiele gwiazd estrady, sportu i kina, m.in: Dorota "Doda" Rabczewska, Anna Przybylska, Andrzej Piaseczny, Dariusz Michalczewski, Piotr Adamczyk, oraz Maryla Rodowicz. Od 2009 roku Cyrk Korona jest członkiem zarządu Europejskiego Stowarzyszenia Cyrków - "ECA", którego honorowym prezydentem jest Księżna Monako,  Stefania Grimaldi. Cyrk Korona jest organizatorem Festiwalu Talentów, największej imprezy cyrkowej w Polsce, która od 2010 roku cyklicznie na przełomie września i października odbywa się w Warszawie i przyciąga pod namioty tłumy widzów i dziennikarzy.

Bilety na spektakl:Będzie można kupić w dniu przedstawienia w Poniedziałek w  kasie cyrku "KORONA"która jest czynna od 9.oo dla czytelników 6  biletów dla osób dorosłych i dzieci do 3 lat
WSZYSTKIE INFORMACJE POD NUMEREM
693101729

Polub profil Cyrk Korona na Facebooku pod adresem http://facebook.com/cyrkkorona« wróć | komentarze [3]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Który klaun ?

bebek
2014-04-27 13:55:25

No proszę. Klaun już bawi :)

Widz
2014-04-24 22:21:34

Ciekawe czy cyrk Korona,potrafi zrobić większe jaja niż cyrk Bogusia ?

klaun
2014-04-24 11:26:04
Strona 1/1


Dane kontaktowe