11
2020
2018-04-11

Cyrk Korona ponownie w Sokołowie! - UWAGA KONKURS


Cyrk Korona zaprasza wszystkich złaknionych rozrywki i dobrej zabawy w środę 18 kwietnia o godz. 17:00 do swojego namiotu przy ul. Targowej w Sokołowie Podlaskim na niesamowite widowisko. Dla czytelników "Wieści Sokołowskich" mamy konkurs, w którym do wygrania jest aż 10 biletów!  

Nowy extreme program „WOW” to pełne karkołomnych trików i kaskaderskich wyczynów show na miarę cyrku przyszłości! Cyrk Korona dodatkowo podkreśla wielki jubileusz 250’lecia Cyrku, który przypada w tym roku. Na przestrzeni lat sztuka cyrkowa ewoluowała i zmieniała swoje oblicze, dostosowując się do obecnych czasów. Na arenie można obejrzeć bardzo współczesne numery, których wcześniej nie można było oglądać pod namiotami. Pole Dance będący dyscypliną sportową w blasku kolorowych reflektorów jest pokazem młodości, piękna i precyzji oraz miotającego wiązkami światła Lasermana.

Miłośnicy akrobatyki powietrznej będą zadowoleni. Ryzykowny balans na linie poziomej w wykonaniu szalonego El Diablo, siłowa gimnastyka w kobiecym wydaniu oraz podniebne akrobacje na olbrzymim żyrandolu to numery trzymające w napięciu. Charyzmatyczny duet klaunów z bogatym repertuarem przezabawnych gagów dba o dobry humor. Zaskakującym punktem show jest występ laureata Festiwalu Sztuki Cyrkowej w Monte Carlo, który prezentuje sensacyjny, pełen dynamiki i kaskaderskich wyczynów balans na wałkach.

Efekt „WOW” jest typowy dla żonglerki z użyciem bumerangów, magicznych transformacji oraz pełnego ryzyka pokazu rzucania nożami. Artysta rzuca nożami w tarczę na której stoi jego partnerka. Podczas programu będzie można podziwiać także piękno zwierząt. Na arenie prezentowane są wielbłądy, zebry afrykańskie, kuce szetlandzkie, lamy, koguty i kozy. Brytyjka wywodząca się z 7-pokoleniowej rodziny cyrkowej zaprezentuje grupę dziewięciu młodych i pełnych energii owczarków Border Collie.

Program Cyrku Korona to gwarancja świetnej zabawy dla dorosłych i dzieci! Wszystkie atrakcje można oglądać w bardzo komfortowych warunkach, pod zupełnie nowym namiotem widowiskowym, który w chłodne dni jest dobrze ogrzewany.

UWAGA! OGŁASZAMY KONKURS, W KTÓRYM DO WYGRANIA JEST AŻ 10 BILETÓW DO CYRKU KORONA! 

Wystarczy, że odpowiecie na jedno proste pytanie, które będzie zamieszczone w 14. numerze tygodnika "Wieści Sokołowskie" 17 kwietnia 2018 r.

 
10 pierwszych osób, które nadeślą poprawną odpowiedź na adres mailowy redakcja@wiescisokolowskie.pl będzie mogło odebrać darmowy bilet w kasie Cyrku Korona. 

Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!

« wróć | komentarze [1]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Sledzcie tygodnik 17.kwietnia a wygrać ie b ile do naj większego Cyrku w Polsce Cyrku Korona


2018-04-12 09:55:55
Strona 1/1


Dane kontaktowe