17
2020
2011-04-27

CPS szuka wolontariuszy


Centrum Pomocy Socjalnej w Sokołowie Podlaskim poszukuje wolontariuszy do pracy z dziećmi, osobami niepełnosprawnymi i starszymi.

- Każdy z nas posiada coś, czym może podzielić się z innymi. Wolontariusze są takimi ludźmi, którzy poświęcają swój czas osobom chorym, samotnym, starszym, rodzinom wielodzietnym i dzieciom Dają nadzieję i siłę do pokonywania życiowych trudności – podkreślają koordynatorzy wolontariatu w CPS: Anna Mastalerczuk i Jolanta Bogaj i zachęcają mieszkańców powiatu do tej idei. –Biorąc pod uwagę Twoje umiejętności i kompetencje wybierzemy wspólnie rodzaj pracy, który spełni Twoje oczekiwania – dostosowując go do czasu, jaki możesz poświęcić na wolontariat. Współpracując z nami zdobędziesz nowe umiejętności i doświadczenia, podzielisz się też nimi z innymi. Zdobędziesz wielu nowych znajomych, a może wypełnisz też pustkę i samotność. A przede wszystkim sprawisz, że na wielu twarzach pojawi się uśmiech.
CPS poszukuje również nauczycieli, pedagogów oraz osoby chętne do pomocy przy prowadzeniu „pogotowia lekcyjnego” dla podopiecznych Centrum. Spotkania odbywają się w każdy czwartek o godz. 15 w budynku, w którym do niedawna mieścił się Urząd Stanu Cywilnego, przy ul. Wolności 2.
Zainteresowani wolontariatem proszeni są o kontakt z CPS od poniedziałku do piątku w godz. 8-15, osobiście lub telefonicznie – pod nr 25 787 27 39 lub 25 781 65 99.
Z wolontariatem Centrum Pomocy Socjalnej w Sokołowie Podlaskim współpracuje też koordynator ds. wolontariatu, senior mgr Henryk Wiśniewolski. – Chętnych do czynienia Dobra zapraszam w każdy czwartek do lokalu przy ul. Wolności 2 od godz. 15 – informuje pan profesor
OPR. BG

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe