15
2020
2015-07-06

Co z porozumieniem?


Czy wiadomo coś o naszej współpracy z powiatem? - pytano burmistrza na ostatniej sesji miejskiej.  - Sprawa umarła. Powiat udaje, że sprawy nie ma - odpowiadał burmistrz Bogusław Karakula. 

Współpraca dotyczy między innymi lll etapu zawartego wcześniej porozumienia, w myśl którego drogi powiatowe na terenie miasta będą wspólnie finansowane przez oba samorządy. 

Urząd Miasta ze Starostwem Powiatowym wyremontował już ulicę Jana Bosko. Za pieniądze z obydwu budżetów powstało także rondo przy supermarkecie "Biedronka".

Samorząd powiatowy, w przeciwieństwie do miasta, niezbyt garnął się do współpracy. Burmistrz wielokrotnie jednak naciskał, aby wreszcie zrobić rondo i wyremontować ulicę Jana Bosko. I swego dopiął. Teraz chciałby, aby wspólnie ze starostwem przystąpić do lll etapu porozumienia, które obejmuje remont ulicy Armii Krajowej (...)
 
Więcej w najbliższym papierowym numerze.
KW

« wróć | komentarze [1]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

PSL z PISem nie chce się porozumieć na szczeblu samorządowym, poczekamy na wyniki wyborów krajowych jeśli PSL przejdzie próg to na pewno będzie chętne do koalicji z PISem.

obywatel
2015-07-08 17:24:09
Strona 1/1


Dane kontaktowe