17
2020
2013-02-15

Co słychać u ciężarowców?


W dniach od 28 stycznia do 6 lutego  zawodniczki i zawodnicy Miejskiego Ludowego Klubu Podnoszenia Ciężarów przebywali na zgrupowaniu sportowym w Powroźniku koło Muszyny.
Młodzież trenowała pod okiem trenerów klubowych Tomasza Wcisłaka i Jacka Wasiluka.
Jak powiedział trener T. Wcisłak, treningi odbywały się dwa razy dziennie i były tak zorganizowane, żeby uczestnicy obozu mogli aktywnie wykorzystać pobyt w górach. W programie zgrupowania znalazła się więc jazda na nartach, zwiedzanie Krynicy Zdrój oraz podziwianie piękna Beskidów z okien kolejki gondolowej na szczyt Jaworzyny Krynickiej. Obecnie dwie zawodniczki Eliza Wcisłak i Aneta Jankowska przebywają na zgrupowaniu kadry narodowej juniorek i przygotowują się do startu w Mistrzostwach Świata Juniorek i Juniorów do 17 lat w podnoszeniu ciężarów, które odbędą się w kwietniu w Taszkencie, stolicy Uzbekistanu.
Organizatorzy dziękują za wsparcie sponsorom, bez których zgrupowanie nie doszłoby do skutku. Wielkie podziękowania należą się  następującym firmom: POLSERO, LUX ORANGE, PUiK, POWIATOWY BANK SPÓŁDZIELCZY, ROBMAR, GRETEX.

JO

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe