2
2020
2016-07-24

Citroen z promilami


Policjanci sokołowskiej drogówki zatrzymali pijanego kierowcę. Mężczyzna jechał samochodem z wybitą tylną szybą oraz bez ważnych badań technicznych. W organizmie miał prawie 2,3 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

- W piątek, 22 lipca około godz. 22.30 w Sokołowie Podlaskim na ul. Lipowej policjanci sokołowskiej drogówki zauważyli citroena saxo, którego kierowca na widok radiowozu zaczął się dziwnie zachowywać. Podczas włączania się do ruchu, na rondzie, widząc policjantów, zapomniał gdzie ma jechać - mówi Sławomir Tomaszewski, rzecznik sokołowskiej policji. 
 
Policjanci postanowili skontrolować samochód. Okazało się, że za kierownicą siedział 28-letni mieszkaniec gminy Ceranów. Był pijany. W organizmie miał blisko 2,3 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. 

- Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy, a auto zostało odholowane na policyjny parking. Dodatkowo został zatrzymany dowód rejestracyjny za stan techniczny samochodu i brak ważnych badań. Mężczyzna odpowie za kierowanie w stanie nietrzeźwym. Grozi mu wysoka kara grzywny, wieloletni zakaz prowadzenia pojazdów, a nawet kara do dwóch lat pozbawienia wolności - dodaje S.Tomaszewski. 
 
 
 

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe