17
2020
2015-02-03

Cierpliwość powoli się kończy


W projekcie tegorocznego budżetu powiatu sokołowskiego zabrakło inwestycji na terenie gminy Sokołów. Jest to jedyna gmina w powiecie, dla której zarząd nie zaproponował żadnej inwestycji. Ubolewają nad tym radni powiatowi z tejże gminy. 

Na ostatniej sesji rady powiatu Marian Koć pytał starostę o remont drogi powiatowej w Ząbkowie.
Droga przebiegająca przez Ząbków jest w opłakanym stanie. Radni, sołtysi oraz mieszkańcy gminy wielokrotnie prosili starostę i zarząd powiatu o wykonanie nowej nawierzchni. Wiele razy w tej sprawie interweniował też wójt gminy Sokołów Marcin Pasik, który prosił o porządny remont. Niestety, bezskutecznie. 
 
Starosta Leszek Iwaniuk, zapytany o drogę, odpowiedział zdawkowo: - Pieniędzy starczy tylko na te inwestycje, na które udało się zdobyć dofinansowanie. 
 
Droga w Ząbkowie nie uzyskała dofinansowania. Odpowiedź starosty jest więc jednoznaczna: na porządny remont będzie trzeba jeszcze trochę poczekać. Jak długo? Na to pytanie starosta nie potrafi odpowiedzieć [...]
 
Więcej w jutrzejszym papierowym numerze.
KW


« wróć | komentarze [2]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

mamy dobrego burmistrza, nic nie potrafi zrobic tylko siedzi na stolku i grzeje du.... no i w cina

tommy
2015-02-09 23:57:20

Tam odwodnienie chyba ważniejsze jak kolejne nawierzchnie w sadzawkę .Wykopać rowy po szyję , porozwalać te płoty w drodze niech się tam coś dzieje . Ale jak nie ma za co - to kaczki hodować niech pływają ... Prima - dokumentacja ...

za koleją ...
2015-02-04 12:52:12
Strona 1/1


Dane kontaktowe