1
2020
2014-11-14

Ceranów: skromne pożegnanie


Skromnie (bez kwiatów i prezentów) radni z gminy Ceranów zakończyli kadencję samorządową.

Ostatnia sesja odbyła się w czwartek, 13 listopada. Chciałoby się napisać, że przebiegała ona w miłej i przyjaznej atmosferze, aczkolwiek burzliwej dyskusji nie zabrakło nawet na pożegnanie. Wszystko za sprawą tematów, które poruszała radna Ewa Częścik, przewodnicząca komisji rewizyjnej (więcej o tym piszemy jednak w oddzielnym artykule).
 
Jak w innych gminach, tak również w gminie Ceranów, nie zabrakło także podsumowań oraz podziękowań. Za 4-letnią współpracę dziękował radny powiatowy reprezentujący gminę Ceranów, Jan Godlewski. Przypomniał on, że budżet gminy Ceranów był bardzo skromny, ale pomimo wsparcia życzliwych ludzi, udało się trochę inwestycji wykonać, chociażby wyremontować drogi z Ryteli Suchych do Święckich, w Lubieszy oraz Ceranowie. 
- Cieszę się, że mogłem z wami współpracować. Zawsze mogłem liczyć na wasze wsparcie i pomoc. Wszystkie inwestycje, które udało się nam się zrealizować to nasz wspólny sukces. Gdybyście nie wspierali, lecz przeszkadzali i utrudniali, na pewno nie udałoby się tego wszystkiego wykonać - mówił Jan Godlewski.
 
Wójt Krzysztof Młyński dziękował radnym za inwestycje, które udało się zrealizować, a jednocześnie przerosił za to, czego nie udało się zrealizować. Szczególnie dziękował za współpracę radnemu powiatowemu, Janowi Godlewskiemu. 
- Znaczącą inwestycją o którą od dawna ubiegali mieszkańcy, był most na rzece Buczynka. Przy wsparciu powiatu, udało się tę inwestycję wykonać - mówił wójt. 
 
Za 4-letnią współpracę dziękowali również: przewodniczący Stanisław Pacholec, były przewodniczący Zbigniew Felicjańczuk, a także inni radni. 
Radca prawny urzędu Tomasz Najfeld przypomniał radnym, iż swoją pracę samorządową zakończą dopiero 21 listopada, a nie z dniem wyborów, czyli 16 listopada.
 
KW
 

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu






Odśwież kod



Komentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1






Dane kontaktowe