17
2020
2019-03-12

Był tort, szampan i życzenia od Wójta


Wzorem lat ubiegłych w świetlicy wiejskiej w Brzozowie zorganizowano spotkanie w ramach obchodów Dnia Kobiet. W sobotę 2 marca 2019 r. z okazji swojego święta spotkały się mieszkanki Brzozowa, Brzozowa-Kolonii i Chmielewa.

Uroczystość została zorganizowana przez sołtys Brzozowa i radną Gminy Sokołów Podlaski Krystynę Gregorczyk oraz panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Brzozowie.

Na spotkaniu obecny był Wójt Gminy Sokołów Podlaski Janusz Kur, który wręczył paniom kwiaty i złożył życzenia.

Krystyna Gregorczyk przypomniała, że obchody Dnia Kobiet mają w Brzozowie wieloletnią tradycję i na stałe wpisały się w kalendarz lokalnych imprez. Każdego roku w świetlicy spotyka się liczne grono pań, które przy muzyce i słodkim poczęstunku celebrują ten wyjątkowy dzień.

Podczas świętowania wspólne rozmowy tradycyjnie umilała muzyka. W tym roku o oprawę muzyczną zadbali Wojciech Kowalczyk oraz Anna Kostyra. Na repertuar występu złożyły się piosenki o miłości, kobiecych rozterkach i pragnieniach, ale przede wszystkim o niezwykłej sile i zaletach reprezentantek płci pięknej.

Po części artystycznej przyszedł czas na pyszny tort i toast wzniesiony kieliszkiem szampana. Dobry humor dopisywał wszystkim.

Panie z uśmiechem spędziły to sobotnie popołudnie. Mamy nadzieję, że okazji do podobnych spotkań będzie jeszcze wiele.
Katarzyna Dybowska 

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe