21
2019
2014-06-20

Bulwar oficjalnie otwarty


18 czerwca burmistrz Sokołowa wspólnie z mieszkańcami miasta oficjalnie przeciął wstęgę na wyremontowanym Bulwarze.

W ramach projektu "Bulwar nad rzeką Cetynią" całkowicie zmodernizowano teren położony wzdłuż rzeki, wraz z budową chodnika i ścieżki rowerowej; wykonano także oświetlenie. Ponadto powstała infrastruktura dostosowana jest do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Wyremontowany Bulwar poświęcony został przez ks. Andrzeja Krupę, a następnie oficjalnie otwarty poprzez symboliczne przecięcie wstęgi, którego dokonał burmistrz Sokołowa Bogusław Karakula wraz ze zgromadzonymi mieszkańcami miasta.

- Ławki jeszcze nie dojechały. Końcowe efekty będzie można podziwiać dopiero w następnym tygodniu - mówił burmistrz, który podkreślał iż nie jest to zakończenie całej inwestycji, lecz dopiero pierwszego etapu.
- Prawdopodobnie jeszcze w tym roku uda nam się wykonać drugą stronę Bulwaru. Już złożyliśmy wniosek, który jest po ocenie formalnej, a teraz jest w trakcie oceny merytorycznej. Jeśli uzyskamy pieniądze, druga strona Bulwaru będzie taka sama, a może nawet ładniejsza - tłumaczył Bogusław Karakula.

Tuż po oficjalnym otwarciu inwestycji goście przeszli na teren sokołowskiej Harcówki. Odbyła się tam impreza "Kupalnocka na Podlasiu". Wystąpił ZPiT "Sokołowianie" z programem folklorystycznym w ramach Wieczorów Kolbergowskich, a także zespół szantowy. Dla gości przygotowano również inne atrakcje tj. puszczanie wianków oraz pieczenie kiełbasek.

KW
« wróć | komentarze [9]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Wkładasz nogawki w gumofilce i sztynk tak nie daje po okolicy.Ale jakby wyglądał burmistrz miasta w gumofilcach ? Do akurat tej postaci by bardzo dobrze pasowały,tylko ta ranga społeczna stanowiska :/

->do skunks
2014-06-22 11:41:24

Chwalisz sobie gumofilce - twój wybór.

do skunks
2014-06-21 11:04:02

Coś tam zalatywało rzeczywiście. Mylałem że to ta smródka,ale kumpel mi pokazał szefa w sandałach i wszystko stało się jasne co tak zajeżdżało.

skunks
2014-06-20 23:06:19

Z której wsi jesteś kolego ? Ta twoja refleksja człowieka z boku,jest po prostu fantastyczna .Chciałbym wiedzieć gdzie iść po poradę jakby co.Taki umysł nie może pozostać niewykorzystany- koniecznie napisz gdzie mieszkasz nieznajomy człowieku ze wsi !

->mieszkaniec wsi
2014-06-20 22:54:35

"cieszyłbym się ze w ogóle coś zrobił" Upadłeś na głowę, taaak? I bredzisz trzy po trzy para piętnaście? Normalny na pewno nie jesteś. Dawno nikt mnie tak nie ubawił...do łez wręcz, do łez...(choć nie wiem czy wypada śmiać się z ludzi niezdrowych na umyśle?)

do mieszkańca wsi
2014-06-20 22:09:10

wszyscy narzekacie na tego burmistrza ale to raczej wy go wybieraliście przez te wszystkie kadencje na waszym miejscu cieszyłbym się ze w ogóle coś zrobił a nie tylko narzekanie i narzekanie

mieszkaniec wsi
2014-06-20 18:25:38

A mi się podobało. Fajny pomysł z tymi szantami na harcówce. Miejsce idealne na luźne spotkania. Takie ogniska tam mogliby robić częściej a w wakacje może nawet co tydzień.

hc
2014-06-20 15:17:43

Nasz włodarz wszystko zaczyna ale nie kończy (część chodnika, remont kilku kamieniczek, część drogi, jedna strona bulwaru,....) bo trzeba coś obiecać przed wyborami mieszkańcom. Otwiera/odbiera się te niedokończone inwestycje z wielką pompą i przy okazji łapie potencjalnych wyborców na przysłowiową kiełbasę. Po wyborach zapomina się o obietnicach, nic się nie robi aż do roku wyborczego. Cóż za aktywność w ostatnich kilku tygodniach. Sokołów tyle imprez nie miał łącznie przez ostatnie 3 lata. Pracować trzeba przez całą kadencję, a nie zrywać się od wyborów do wyborów. W niektórych miejscowościach samorządy pracują solidnie przez całe kadencje, ale u nas wyborcy wolą zadowalać się obietnicami, bylejakością i niedoróbkami.

...
2014-06-20 15:02:20

Jeśli bulwar jest nieskończony ,to po co go przed ukończeniem otwierać ? Zrobić wszystko do końca i dopiero otwierać . Widać ,że burmistrz szuka na siłę jakiegoś sukcesu tzw.przedwyborczego .Żałosne i wstrętne są takie działania pod publikę.

->
2014-06-20 11:58:53
Strona 1/1


Dane kontaktowe