42
2019
2015-08-17

Biesiadowali w Jabłonnie


Przyjemna dla ucha muzyka, piękna pogoda i pyszna grochówka dla wszystkich - taka była Biesiada Podlaska, która odbyła się w minioną niedzielę w Jabłonnie Lackiej.

Biesiada odbyła się po raz jedenasty, i - jak zawsze - zgromadziła tłumy osób. 
 
Przyjechało mnóstwo gości, m.in. samorządowcy z wielu gmin oraz ci z wyższych szczebli, np. minister rolnictwa Marek Sawicki i wicemarszałek Mazowsza Janina Ewa Orzełowska.
 
Podczas imprezy można było bezpłatnie zmierzyć ciśnienie lub chociażby spróbować pysznej grochówki. Dużym zainteresowaniem cieszyły się stoiska rękodzieła ludowego i potraw regionalnych.

W trakcie imprezy wystąpili: Kapela Wuja Krzycha, Sterdyniacy, Bondarczuki, Jabłoniacy, Andate, Kalinka i Power Bond. Dla dzieci także przygotowano szereg atrakcji - obok Gminnego Ośrodka Kultury rozstawiono dmuchany plac zabaw. Impreza zakończyła się około północy. "Wieści Sokołowski" sprawowały patronat medialny nad uroczystością.
 
KW

« wróć | komentarze [1]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Co się dzieje?. Mszy nie było?. Klechy nie widać?. Boicie się o tym pisać i pokazywać kieckowych?. Ciekawi mnie ilu darmozjadów zjechało żeby za fryko się najeść i napić.

popo
2015-08-20 17:16:24
Strona 1/1


Dane kontaktowe