12
2020
2014-09-12

Bielany: Złote gody


13 małżeństw z gminy Bielany obchodzi w tym roku 50-lecie pożycia małżeńskiego. Z tej okazji w poniedziałek, 8 września odbyła się uroczystość złotych godów.

Pierwszym punktem uroczystości była Msza Św. odprawiona w kaplicy w Bielanach przez proboszcza parafii w Rozbitym Kamieniu, ks. Andrzeja Ułasiuka. Następnie dostojni jubilaci udali się do sali "Kmiotek", gdzie wójt Bielan Zbigniew Woźniak powitał ich lampką szampana, a proboszcz parafii w Kożuchówku, ks. Zbigniew Domański pogratulował im wtrwałości, życząc kolejnych wspólnych jubileuszy. 
Dzieci z miejscowej szkoły w Bielanach przygotowały występ dla zebranych gości, a właścicielka "Kmiotka" Magdalena Antoniak ufundowała pyszny tort. 
 
Wszystkie pary otrzymały medale za długoletnie pożycie małżeńskie, które wręczali: wójt Zbigniew Woźniak, przewodniczący Rady Gminy Bogdan Chojecki, zastępca przewodniczącego Rady Gminy Ireneusz Błoński oraz skarbnik gminy Barbara Zawadzka. 
Oto nazwiska jubilatów: Wiesława i Zbigniew Bielińscy, Genowefa i Mieczysław Czarnoccy, Halina i Antoni Dmowscy, Teresa i Tadeusz Jaworowscy, Danuta i Jerzy Kaliccy, Teresa i Edward Krasnodębscy, Alina i Eugeniusz Pietrzakowie, Halina i Hipolit Sawiccy, Eliza i Henryk Skorupkowie, Janina i Józef Skwierczyńscy, Alina i Jan Solczak, Teresa i Władysław Tarkowscy oraz Krystyna i Andrzej Trzcińscy.
 
KW / fot. UG Bielany

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe