2
2020
2013-02-22

Bielany do NZOZ Centrum


Kolejna gmina z powiatu sokołowskiego zrezygnowała z usług SP ZOZ w Sokołowie Podlaskim i po ogłoszonym przetargu wybrała inną placówkę do prowadzenia opieki medycznej.
Centrum Medyczno – Diagnostyczne sp. z o.o z Siedlec wygrało właśnie przetarg na najem budynku Gminnego Ośrodka Zdrowia w Bielanach-Żyłakach.
Od 1 lipca bieżącego roku siedlecka firma będzie sprawowała kompleksową opiekę medyczną nad mieszkańcami gminy, w ramach kontraktu z NFZ. Centrum zapewnia opiekę w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej, bezpłatne wizyty domowe, opiekę specjalistyczną w poradniach. W ramach Medycyny Szkolnej będzie zorganizowana bezpłatna opieka pielęgniarska w szkołach z terenu działania ośrodka.
Gabinet zabiegowy będzie czynny codziennie. Nocna Opieka Medyczna będzie świadczona przez SPZOZ w Sokołowie Podlaskim. Usługi w zakresie diagnostyki RTG oraz mammografii dla Pacjentów Ośrodka Zdrowia w Bielanach-Żyłkach będą wykonywane przez NZOZ „Starówka”, SPZOZ w Sokołowie Podlaskim oraz w pracowni radiologicznej NZOZ Centrum w Siedlcach.
Siedlecka firma od  15 lat zajmuje się prowadzeniem placówek medycznych, mając pod opieką ponad 50 tysięcy pacjentów w ramach Podstawowej Opieki Zdrowotnej, ponad 10 tyś. dzieci w ramach Medycyny Szkolnej, prowadzi ponad dwadzieścia różnych poradni specjalistycznych. NZOZ Centrum posiada także 14 przychodni zdrowia na terenie trzech powiatów. Od wielu lat prowadzi Zakład Opiekuńczo-Leczniczy, w którym przebywa 60 pacjentów, w tym osoby wentylowane mechanicznie. Posiada na cały zakres usług Certyfikat Systemu Zarządzania ISO zgodny 9001:2008.

LK

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe