11
2020
2015-04-23

Bezpłatna konsultacja z dietetykiem!


W dniach  20 – 30.04.2015 r. mieszkańcy Sokołowa Podlaskiego i okolic będą mogli skorzystać z bezpłatnych konsultacji z dietetykiem oraz pomiarów składu ciała. Organizatorem konsultacji jest Centrum Dietetyczne Naturhouse zlokalizowane przy ul. Wolności 37 w Sokołowie Podlaskim. 

Powodów przybierania na wadze jest wiele: niewłaściwe nawyki żywieniowe, siedzący tryb życia, zmiany zachodzące w ciele w czasie ciąży czy menopauzy. Jednak skutek zawsze jest ten sam – niezadowolenie ze swojego wyglądu. Nie wiesz jak poradzić sobie ze zbędnymi kilogramami? Przyjdź do dietetyka Naturhouse – pomożemy spełnić Twoje marzenia o szczupłej sylwetce!

 
(link: http://rezerwacje.naturhouse-polska.pl/?lokalizacja=sokolow.podlaski 
 
Czym grozi nadwaga?
Mimo, że przyczyny gromadzenia zbędnych kilogramów są przeróżne, zazwyczaj wszystkie prowadzą do wystąpienia prędzej czy później problemów zdrowotnych. Zbyt duża masa ciała  jest jednym z czynników rozwoju schorzeń takich jak nadciśnienie, miażdżyca czy cukrzyca. – mówi Estera Deptuła, dietetyk z Centrum Dietetycznego Naturhouse  w Sokołowie Podlaskim. Łapiesz  zadyszkę przy wchodzeniu po schodach lub masz problem z założeniem skarpetek? Nie bagatelizuj problemów związanych z nadmierną masą ciała, bo zdrowie masz przecież tyko jedno. 
 
Jak skutecznie pozbyć się nadmiaru kilogramów?
Jedyną skuteczną metodą walki z nadmiernymi kilogramami jest trwała zmiana nawyków żywieniowych. Właściwy sposób odżywiania, dopasowany do naszego organizmu i trybu życia, pomoże pozbyć się nadwagi i nieprzyjemnych dolegliwości z nią związanych. Bardzo ważne jest jednak, aby kurację odchudzającą przeprowadzić pod okiem specjalisty. Dokładny wywiad dietetyczny i zdrowotny oraz badanie składu ciała prowadzone przez dietetyka pomogą znaleźć przyczynę nadmiaru kilogramów oraz dobrać optymalną metodę walki z nią.- mówi Estera Deptuła. Dzięki wsparciu eksperta ds. żywienia, możesz mieć pewność, że odchudzanie będzie zdrowe i bezpieczne, a sama dieta pełnowartościowa i odpowiednio zbilansowana. Dodatkowa suplementacja wspomoże zachodzące w organizmie zmiany, a jeśli braknie Ci motywacji, cotygodniowe spotkania z dietetykiem Naturhouse na pewno zmobilizują Cię do dalszego działania.

(link: http://www.naturhouse-polska.pl/adresy-centrow-nh/mazowieckie/sokolow-podlaski/centrum-dietetyczne-naturhouse-sokolow/
 
Umów się na konsultację
Już dziś umów się na bezpłatną konsultację z dietetykiem Naturhouse. Podczas spotkania zważysz się, zmierzysz, sprawdzisz również zawartość tkanki tłuszczowej i wody metabolicznej w swoim organizmie. Ekspert przeprowadzi z Tobą wywiad dietetyczny, aby móc ustalić przyczynę problemów z wagą i zaproponować odpowiednią kurację - by cały proces zachodził w zdrowy i  racjonalny sposób. Pomożemy Ci spełnić marzenia o szczupłej sylwetce!
 
Aby umówić się na bezpłatną konsultację wystarczy zadzwonić lub pozostawić dane kontaktowe w formularzu, który wyświetli się po kliknięciu przycisku:
 
(link: http://konsultacje.naturhouse-polska.pl)
 
Centrum Dietetyczne Naturhouse
ul. Wolności 37, Sokołów Podlaski
tel. 570 057 211
e-mail: sokolow.podlaski@naturhouse-polska.com
 
Godziny otwarcia:
Poniedziałek, Środa: 12:30 - 20:30
Wtorek, Czwartek, Piątek: 7:30 - 15:30

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe