17
2020
2013-02-22

Bezpieczny Senior


Zmniejszenie liczby przestępstw popełnianych na osobach starszych jest głównym celem kampanii prowadzonej przez Komendę Powiatową Policji w Sokołowie Podlaskim i Sokołowski Ośrodek Kultury. W ramach tej kampanii odbędzie się cykl spotkań, zakończony wręczeniem specjalnych certyfikatów. Mamy nadzieję, że przyczyni się do bezpieczeństwa osób starszych.
Już od połowy marca w Sokołowskim Ośrodku Kultury rozpocznie się cykl spotkań w ramach kampanii „Bezpieczny Senior”. W ramach prowadzonych warsztatów będziemy mogli poznać zagrożenia, które najczęściej mogą spotkać osoby starsze. Bezwzględni przestępcy, bez większego trudu wykorzystując ich dobre serce.
W trakcie kampanii odbędą się spotkania z przedstawicielami policji, straży, banków oraz instytucji które mają wpływ na szeroko rozumiane bezpieczeństwo osób starszych. Ciekawym punktem będą również zajęcia z samoobrony.
Wszystkich chętnych prosimy o zapisywanie się codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00 do  01 marca 2013r. osobiście w Sokołowskim Ośrodku Kultury lub pod numerem telefonu (25) 787 24 38 lub Komendzie Powiatowej Policji w Sokołowie Podlaskim tel. 25 787 20 11 wew. 238.

Oficer Prasowy
KPP Sokołów Podlaski
asp.szt. Sławomir Tomaszewski

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe