17
2020
2013-04-22

Bezpieczna emerytura seniorów


Bezpieczeństwo jest tematem spotkań kierowanych głównie do dzieci lecz ostatnio również i do seniorów. To ich łatwowierność i ufność często wykorzystują przestępcy.
O tych zagrożeniach rozmawiano w siedzibie Związku Nauczycielstwa Polskiego z nauczycielami, którzy przeszli już na zasłużoną emeryturę.
Spotkanie było również okazją do złożenia sobie życzeń z okazji minionych Świąt Wielkanocnych i 80-tych urodzin Pani Danuty Kalinowskiej. Jak przystało na rodzinne spotkanie, stół zastawiony był potrawami wielkanocnymi, a jubilatka poczęstowała zebranych tortem.
Spotkanie rozpoczęła Prezes Zarządu Danuta Zadrożna. Złożyła życzenia Jubilatce oraz wszystkim koleżankom emerytkom. Po życzeniach był czas na wysłuchanie rad, tak ważnych dla bezpieczeństwa Seniorów. Przypomniano różne metody przestępstw i oszust. Najczęściej osoby starsze padają ofiarami przestępstw metodą „na wnuczka”. Mówiono też o wielu innych zagrożeniach.
Uczestnicy spotkania otrzymali zaproszenie do udziału w warsztatach „Bezpieczny Senior”, organizowanych przez Komendę Powiatową Policji w Sokołowie Podlaskim wspólnie z Sokołowskim Ośrodkiem Kultury”. Najbliższe spotkanie już 19 kwietnia, w najbliższy piątek  o godz. 17.00 w SOK.

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe