2
2020
2015-06-08

Będzie sprawniej i szybciej!


Pacjenci będą sprawniej obsługiwani, dostęp do wyników badań lekarskich będzie znacznie szybszy, a praca całej placówki bardziej efektywna - to wszystko już niebawem w sokołowskim szpitalu!

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Sokołowie Podlaskim kończy już realizację projektu polegającego na informatyzacji szpitala. O tym jak zmieni się funkcjonowanie placówki, dyrekcja zakładu mówiła już wielokrotnie. A zmieni się naprawdę sporo!
 
Przede wszystkim SP ZOZ dysponował będzie nowoczesnym sprzętem komputerowym wraz z oprogramowaniem medycznym, dzięki czemu zarządzanie instytucją będzie bardziej efektywne. 
 
Cieszyć się mogą zarówno pracownicy szpitala, jak również pacjenci. Do tej pory dokumentacja medyczna sporządzana była na papierze i lekarz nie miał możliwości, aby w każdej chwili natychmiast mieć wgląd do historii pacjenta. Teraz za pomocą jednego kliknięcia myszą wszystko będzie można natychmiast sprawdzić. Dzięki temu pacjenci będą szybciej obsługiwani (ufff, kolejki będą mniejsze), a na wyniki badań lekarskich nie będzie trzeba czekać aż tak długo.
 
Więcej w najbliższym papierowym numerze.
 

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe