17
2020
2014-10-09

Będzie przecinał wstęgi


Wójt gminy Sterdyń Czesław Marian Zalewski, o czym informowaliśmy już kilkakrotnie, nie będzie kandydował w tegorocznych wyborach na wójta.

- Mam już 66 lat. W swoim życiu, wliczając pracę przy rolnictwie, przepracowałem 50 lat. Nie chcę już kandydować. Po pierwsze: mam swoje lata. Po drugie: nie chcę blokować awansu innej osobie. Po trzecie: mieszkańcy być może chcą, co jest naturalne, młodszą osobę na stanowisku wójta.Gdybym miał pracę o innym charakterze, z chęcią bym został. Ale praca wójta wymaga dużej dynamiki i ogromnej sprawności, a w moim wieku jest to coraz słabsze. Powoli się zużywam. 16 lat bycia wójtem z pewnością mi wystarczy - mówił włodarz w wywiadzie dla "Wieści Sokołowskich", który opublikowaliśmy kilka tygodni temu. 
 
Czesław Marian Zalewski od 2011 roku nie organizował hucznych uroczystości związanych z otwarciem inwestycji gminnych. Zakończenie pracy na stanowisku wójta jest wyjątkową okazją, aby coś takiego zorganizować. 24 października włodarz przetnie wiele wstęg oraz podsumuje wszystkie inwestycje zrealizowane od 2011 roku.- Pani Ula (Woźniak - red.) przygotuje prezentację multimedialną - zapowiada.
 
Uroczystość odbędzie się w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Sterdyni.
 
KW

« wróć | komentarze [1]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Ludzie... ile jeszcze ? Pani Ula kandydatka na Wójta prosta do kierowania z tylnego stołka. Można ? Można ! Od 2011 aż tylu inwestycji to nie bylo. Co ma otwierać ? droge do swojej posesji ze zjazdem wykonanym na koszt gminy ?

max
2014-10-09 23:24:11
Strona 1/1


Dane kontaktowe