17
2020
2013-03-04

Bary zakończył służbę


Największa atrakcja spotkań z dziećmi, jak też ich ulubieniec, policyjny pies Bary, zakończył służbę w Policji. Po 10 latach odszedł na zasłużoną emeryturę. W środę ostatni raz spotkał się z dziećmi. Były ciepłe słowa, wspomnienia, podarunki i pamiątkowe zdjęcia.

W środę 27 lutego w Miejskim Przedszkolu nr 3, ostatni raz podczas swojej służby w Policji, Bary – czworonożny policjant, spotkał się z dziećmi. Swoją służbę w Policji rozpoczął 10 lat temu. Na początku przeszedł przeszkolenie w Centrum Szkolenia Policji - Zakładzie Kynologii Policyjnej w Sułkowicach. Przez cały czas pełni służbę w Komendzie Powiatowej Policji w Sokołowie Podlaskim. Od siedmiu lat jego przewodnikiem jest st.sierż. Radosław Malinowski. Bary mieszka w domu razem z przewodnikiem i praktycznie są razem 24 godziny na dobę.

Podczas spotkania z dziećmi Bary jeszcze raz zaprezentował swoje umiejętności, które zdobył podczas służby w Policji. Bary posłusznie wykonywał komendy, zarówno wydawane słowem, jak i tylko gestem. St.sierż Radosław Malinowski, przypomniał jego zasługi, których dokonał podczas policyjnej służby. Za te zasługi raz był nominowany do nagrody w „Plebiscycie na Psa Bohatera” organizowanego w ramach programu społecznego „Pomóżmy Razem”.

Na zakończenie spotkania Bary otrzymał psi smakołyk, jako podziękowanie za długoletnią służbę. Dzieci, na pamiątkę tego spotkania zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcia.

Oficer Prasowy

KPP Sokołów Podlaski

asp.szt. Sławomir Tomaszewski

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe