29
2022
2023-06-21

Barwny muzyczny kalejdoskop na 3. Senior Show


 W czasie konkursu soliści, zespoły i duety z terenu województwa mazowieckiego wykonywali piosenki Agnieszki Osieckiej, a prezentacje oceniała komisja w składzie: Andrzej Maleńczuk, Gabriela Pliszka-Kraska, Aneta Mroczek oraz jury seniorów. Po obejrzeniu 24 wykonań komisja przyznała I miejsce zespołowi Art Styl z MOK w Siedlcach, II miejsce zajął Szemrany Kwintecik z MOK Kobyłce, III miejsce – zespół Złote Lata z Sokołowskiego Ośrodka Kultury. W kategorii soliści I miejsce wyśpiewała Grażyna Skórka z Węgrowskiego Ośrodka Kultury, II – Teresa Barczak z Sokołowskiego Ośrodka Kultury, III – Alicja Malinowska z GOK w Tarczynie. Jury seniorów: Roma Orłowska, Alicja Kryszczuk, Mirosław Uszyński pierwszym miejscem nagrodziło zespół Art Styl z Siedlec, drugie miejsce zajął zespół Eko- Urle ze Stowarzyszenia Miłośników Urli.
Największe emocje 3. Senior Show przyniósł koncert Ewy Olszewskiej, Barbary Parzęczewskiej i Andrzeja Wojdy - laureatów The Voice Senior. Piękne głosy wykonawców, ich żywiołowość i poczucie humoru, znakomity kontakt z publicznością oraz prezentowany repertuar sprawiły, że koncert pozostanie na długo w pamięci zgromadzonych. Należy też podkreślić profesjonalne jego prowadzenie przez Ryszarda Nowaczewskiego.
Uzupełnieniem tegorocznej edycji Senior Show była plenerowa wystawa „Portrety Osieckiej”, prezentująca prace seniorów z Pracowni plastycznej SOK oraz młodzieży i dorosłych ze Studia Graficznego „Kropkomat”. Sponsorem wystawy jest sokołowska firma EFEKT DRUK.
J.O.

« wróć | komentarze [1]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Pamiętam SOKz poczatku lat 90 tych wtedy tętnił życiem gościły wielkie gwiazdy jak Czerwone Gitary Elektryczne Gitary czy Sztywny Pal Azji a z artystów kabaretowych Smoleń czy kabaret OTTO niestety dziś po SOKu z tamtych lat nie został nawet cień na sali kinowej sa tylko Voci i Sokołowianie Sokołów zrobił się pustynia kulturalna


2023-06-25 13:13:21
Strona 1/1


Dane kontaktowe