43
2019
2018-02-07

Bal u Smerfetki


Pod takim hasłem w ostatnią niedzielę ferii zimowych w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Sterdyni bawiło się około siedemdziesięcioro dzieci w pomysłowych strojach.

Po powitaniu wszystkich uczestników balu przez Annę Kur, dyrektor GOKiS oraz Gminnej Biblioteki Publicznej, z różnych stron holu wyłoniły się ogromne postacie smerfów. Dzieci na widok Smerfetki, Papy Smerfa i Zgrywusa nie kryły zadowolenia. Na uczestnikach balu duże wrażenie wywarła też dekoracja sali w smerfowej kolorystyce.

Bal przebierańców prowadziła Magdalena Chomać - instruktor nauki gry na gitarze w GOKiS w Sterdyni. Były zabawy i konkursy dla dzieci związane ze smerfami i inne. Nie zabrakło wyboru Królowej i Króla Balu. Zostali nimi Agata Niemierka i Mateusz Prokopczuk. Wielką atrakcją okazały się zdjęcia w fotobudce.

Organizatorzy balu serdecznie dziękują Krzysztofowi Kołodziejowi oraz Ośrodkowi Szkolenia Kierowców Leszek Barszcz za wsparcie wydarzenia, rodzicom - za pomoc w przygotowaniu poczęstunku oraz Magdalenie Chomać i jej pomocnikom-smerfom za prowadzenie balu.
Dodajmy, że w czasie ferii zimowych, we wtorki i czwartki, w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Sterdyni trwały zajęcia. Uczniowie, którzy nigdzie nie wyjechali na ferie oraz goście mogli skorzystać z wielu ciekawych propozycji, przygotowanych przez GOKiS i GBP. W pierwszym tygodniu ferii zajęcia przebiegały pod znakiem sportu. Był turniej tenisa stołowego, gry i zabawy sportowe prowadzone przez Krzysztofa Woźniaka.

W drugim tygodniu uczestnicy zajęć przygotowywali maski karnawałowe oraz smerfowe czapeczki i inne gadżety na bal przebierańców.

J.O.

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe