2
2020
2019-02-21

Bal karnawałowo - walentynkowy


W Walentynki w Szkole Podstawowej w Jabłonnie Lackiej odbył się wspaniały bal karnawałowy. W odświętnie udekorowanej sali gimnastycznej dominował kolor miłości. Czerwone serduszka, kwiaty i balony stworzyły ciepły, przyjazny klimat, zachęcający do wspólnej zabawy. Bal karnawałowy uroczyście otworzyła dyrektor szkoły pani Jolanta Kondraciuk.

Podczas wspólnej zabawy w rytm ulubionej muzyki, odbyło się rozstrzygniecie konkursu na Kartkę Walentynkową, najciekawsze przebranie za literacką lub filmową parę oraz rozstrzygnięcie plebiscytu na najsympatyczniejszą uczennicę i ucznia szkoły.

Wszyscy uczestnicy zabaw konkursowych otrzymali słodkie upominki, a zwycięzcy konkursów nagrody rzeczowe.

Bal karnawałowo - walentynkowy uatrakcyjnił występ kabaretowy w wykonaniu aktorów szkolnego koła teatralnego Abstrakcja pt. "Randka w ciemno".

Wspólnej zabawie towarzyszyły śpiewy, barwne refleksy świetlne i korowody. Podczas balu uczniowie mogli też wykazać się swoim talentem tanecznym, biorąc udział w różnych konkurencjach, m.in. w tańcu z balonem, tańcu „na sercu”, czy „chrupaniu serduszka”. Rywalizacji towarzyszyły silne emocje. Najlepsze i najwytrwalsze pary otrzymały nagrody.

Tegoroczna zabawa karnawałowa wzbudziła wśród uczniów naszej szkoły wiele radości. Wszyscy bawili się wyśmienicie.

Dziękujemy uczestnikom zabawy, a przede wszystkim tym, którzy wzięli udział w różnych konkursach i rodzicom za przygotowanie słodkiego poczęstunku.

Bal karnawałowo - walentynkowy przechodzi do historii, a za rok znowu Walentynki...
Info / Fot: Szkoła Podstawowa w Jabłonnie Lackiej 

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe