17
2020
2013-11-22

Atak z nożem na policji


Jak odeprzeć atak napastnika z nożem, jak się bronić i jak postępować, kiedy musimy użyć gazu łzawiącego – to tylko niektóre sytuacje, które poznawali seniorzy podczas kolejnych warsztatów „Bezpieczny Senior”. Warsztaty odbyły się w sali gimnastycznej sokołowskiej Policji.

12 listopada sokołowscy seniorzy spotkali się na kolejnych zajęciach warsztatowych w ramach kampanii społecznej ,,Bezpieczny Senior”. Tym razem było to spotkanie z Piotrem Adamczukiem - instruktorem wyszkolenia sokołowskiej Policji.
Instruktor przedstawił seniorom praktyczne zachowanie w sytuacjach ich zagrożenia. Zebrani zapoznali się z podstawowymi technikami obronnymi przed najczęściej spotykanymi formami ataku fizycznego. Ważnymi informacjami były również sposoby użycia miotaczy gazu i innych urządzeń w celach obrony. Podczas tych warsztatów można było wyobrazić sobie sytuację, kiedy jesteśmy atakowani przez groźnego przestępcę. Takie zajęcia mogą pomóc w zachowaniu się 
w trudnej sytuacji stresowej. Zapisy na warsztaty ,,Bezpieczny senior’’ ciągle trwają. Wstęp jest wolny. Zapisać można się w Sokołowskim Ośrodku Kultury osobiście, mailowo p.kryszczuk@sok.sokolowpodl.pl) lub telefonicznie (25) 787 24 38. 

asp. szt. S. Tomaszewski

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe