2
2020
2015-09-11

Areszt za narkotyki


Ponad 300 gramów amfetaminy znaleźli sokołowscy policjanci podczas kontroli drogowej.

Już w trakcie rozmowy z policjantami kierowca, a także pasażerowie samochodu byli bardzo zdenerwowani. 
 
- Początkowo policjanci myśleli, że kierująca jest nietrzeźwa, jednak zarówno jej zachowanie, jak i badanie alkotestem to wykluczyło. Padło zatem podejrzenie, że w samochodzie mogą być przewożone skradzione przedmioty. Policjanci przystąpili do przeszukania i po chwili wszystko się wyjaśniło. Pod nogami pasażera leżały trzy białe kule z białego proszku. Można było przypuszczać, że była to amfetamina. Cała trójka została zatrzymana. Późniejsze badania potwierdziły, że znaleziony proszek to amfetamina. Po zważeni u okazało się, że znajdowało się tam 250 gramów narkotyku, który był własnością 25-letniego mieszkańca Węgrowa - informuje Sławomir Tomaszewski, oficer prasowy KPP w Sokołowie Podlaskim.
 
W torebce 19-letniej sokołowianki policjanci znaleźli kolejną biała kulę o wadze 60 gramów.  Kobieta, a także 25-latek z Węgrowa na wniosek prokuratury zostali aresztowani na trzy miesiące.

« wróć | komentarze [1]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu






Odśwież kod



Komentarze do tego wpisu

Po diabła areszt na 3 miesiące?. To koszty. Wystarczy na tydzień. Jak nie powiedzą w ciągu tygodnia od kogo dostali towar to nie powiedzą, a kara i tak będzie wolnościowa, bo inna być nie może.

wiem
2015-09-14 12:14:37
Strona 1/1






Dane kontaktowe