17
2020
2020-07-29

Areszt dla sprawcy wypadku drogowego z udziałem dziecka


 W sobotę 25 lipca około godziny 17.30 w miejscowości Nowomodna gmina Jabłonna Lacka doszło do wypadku drogowego z udziałem 7-letniego dziecka.

Jak ustalili policjanci kierujący pojazdem marki Opel Omega potrącił stojące na poboczu dziecko, a następnie nie udzielając mu pierwszej pomocy oddalił się. Dzięki wnikliwej pracy policjantów z Zespołu Patrolowo Interwencyjnego udało się odnaleźć mężczyznę oraz biorący w zdarzeniu drogowym uszkodzony pojazd. W trakcie prowadzonych czynności funkcjonariusze wyczuli od 31- latka silną woń alkoholu z ust. Sprawdzili jego stan trzeźwości. Badanie wykazało ponad 3,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna został zatrzymany. Poszkodowane w wypadku drogowym dziecko z obrażeniami ciała trafiło do szpitala.

We wtorek 28 lipca Sąd względem sprawcy wypadku drogowego zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy.

Policja apeluje do kierowców, aby nie wsiadali za kierownicę pojazdu pod wpływem alkoholu. Nietrzeźwi kierujący pojazdami stwarzają realne zagrożenie dla siebie oraz innych użytkowników dróg.


Info. i Fot. KPP Sokołów Podlaski

« wróć | komentarze [1]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

A tego co na psach przy Chmielarni walnął starszego pana potraktowano mandatem 500 zł. i ze szpitala go pogoniono bo żywy. Dopiero po interwencji ludzi i rodziny ponownie go przyjęli. Ja bym tego tak nie zostawił,będąc jego rodziną. Ktoś musi ponieść karę. Podpowiadam do kogo wysłać odpowiednie pisma, Rzeznik Praw Pajcjęta w Warszawie,Naczelna Rada Lekarska w Warszawie. Komenda Wojewódzka Policji w Radomiu i do wiadomości Komenda Główna Policji w Warszawie, a także Prokuratura Krajowa w Warszawie. Tu zamiotą pod dywan.

Magda
2020-08-03 12:54:32
Strona 1/1


Dane kontaktowe