11
2020
2012-12-07

Andrzejki w Bielanach


29 listopada 2012 r. w hali sportowej Zespołu Oświatowego w Bielanach Jarosławach odbyło się kolejne przedsięwzięcie kulturalne dla lokalnej społeczności- Andrzejki.
Tym razem skierowane było do najmłodszych mieszkańców- przedszkolaków. Podczas zabawy andrzejkowej bawiły się wspólnie wszystkie nasze dzieci uczęszczające do przedszkola w ZO Bielany Jarosławy, ZO Rozbity Kamień oraz oddziału przedszkolnego w NSP „Nasza Szkoła w Kożuchowie”. Gościliśmy także zaprzyjaźnionych przedszkolaków z Suchożebr. W sumie w uroczystości uczestniczyło 150 dzieci. W trakcie imprezy odbyło się wiele ciekawych gier i zabaw, a także tradycyjne wróżby andrzejkowe. Pociechy zabawiała najprawdziwsza czarownica wraz zastępem cyganek.
Imprezę przygotowały Panie przedszkolanki z ZO Bielany Jarosławy - Pani Marzena Jeżowska, Pani Alicja Golenia, Pani Barbara Jedlińska oraz Pani Małgorzata Flażyńska przy pomocy rodziców oraz młodzieży z klasy szóstej
i klas gimnazjalnych. Dzięki ich ciężkiej pracy i inwencji twórczej włożonej w przygotowanie uroczystości, dzieci maiły okazję się zintegrować jednocześnie wspaniale się bawiąc.

(i)

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu






Odśwież kod



Komentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1






Dane kontaktowe